İletişim

Sıfır Atık Danışmanlık Hizmeti

Sıfır Atık Danışmanlık Hizmeti

Sürdürülebilir bir çevre ve yaşam için yapılması gereken bir çok şey var. Yaşadığımız çevrenin korunması, gelecek nesiller için daha yaşanabilir bırakılması için atıkların azaltılması gerekmektedir. Bütün firmaların ve bireylerin doğal yaşamı korumaya yönelik çaba göstermesi, bu konuda ulusal ve uluslar arası politikaların yaygınlaştırılması hayati önem arz ediyor.

Evrenimizi, Doğamızı korumak için sıfır atık çalışmalarının önemi büyük. Hayatımızı sürdürülebilir bir şekilde götürmenin yolu doğayı korumaktan geçtiği için, kendi neslimizde yapacağımız önleme çalışmalarının gelecek nesiller için “sağlıklı bir yaşam” anlamına geldiğinin farkındayız.

Sektörler
  • Makine
  • Kimya
  • Gıda

 

  • Maden
  • Hizmet
  • Diğer

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’nın yürütmekte olduğu “Sıfır Atık Projesi” gelecek nesillere sürdürülebilir bir çevre bırakma amacına hizmet etmektedir. Temiz bir evrenin oluşturulması amacı ile projenin uygulanmasına Milli Eğitim Bakanlığı da katkı sunmaktadır. Okullarda genç yaşta kazandırılacak sıfır atık anlayışı ile vatandaşlarımızın bu top yekün seferberliğe iştirak etmeleri sağlanmaktadır.

Atıkların önlenmesini, Doğal kaynakların doğru kullanılmasını ve, atıkların kaynağında ayrıştırılmasını, atıkların geri kazandırılarak ekonomiye de katkı sağlanması boyutlarını içeren sıfır atık projesinin uygulanmasıyla birlikte eskisinden çok daha faydalı bir anlayış hakim olmaya başlamıştır.

Çevre Yönetimi

Çözüm Çevre
Hakkında

Çözüm Çevre; firmaların, fabrikaların ve tesislerin Çevre Yönetim süreçlerini uzman kadrosu ile profesyonel bir şekilde yöneten, bakanlık onaylı bir Çevre Danışmanlık firmasıdır.

Müşterilerimize sunduğumuz hizmetlerle Çevre Bilincini oluşturmak ve devamlılığını sağlamak için çalışıyoruz. Sürdürülebilirlik bizim için müşterilerimize değer katmanın yanında gelecek nesillere bir miras bırakmaktır.

Çözüm Çevre
Çevre Danışmanlık
Open chat
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz.