İletişim

Çevre Danışmanlık Hizmeti

Çevre Danışmanlık

Çözüm Çevre Danışmanlık olarak çevre mevzuatı kapsamında belirlenmiş çevre danışmanlığı hizmetlerini tamamen profesyonel şekilde sunmaktayız. Çevre DAnışmanlığı kapsamında Çevresel Etki Değerlendirmesi Yönetmeliği, ÇED İzleme Kontrol Süreci, Çevre İzin ve Lisans Yönetmeliği ve Atık Grubu Yönetmeliği hükümlerine göre hizmet veren firmamız, Çevre Bakanlığı tarafından yetkilendirilen sınırlı sayıdaki firmalar arasındadır.

Mevzuat hükümlerinde belirtilen yetkinliklere sahip tüm firmaların yetkilendirilmiş firmalardan resmi olarak “Çevre Yönetim Hizmeti “ almaları zorunludur. Çözüm Çevre olarak Profesyonel yönetim ile uzman ekibimizin bütün halinde sunduğu tüm hizmetler yasal prosedürlere tamamıyla uymaktadır. 

Sektörler
  • Makine
  • Kimya
  • Gıda

 

  • Maden
  • Hizmet
  • Diğer

Çevre danışmanlık firması hizmeti kapsamında mevzuat kapsamında istenilen tüm gereklilikleri, süreçleri, hazırlanması gereken tüm bilgi ve belgeleri üstlenerek, bakanlık ile ilişkinizi sağlayarak ve denetimleri başarılı bir şekilde atlatmanıza yardımcı oluyoruz. Sektör farkı gözetmeksizin çevre yönetim danışmanlığı hizmetini sunmaktayız.

Türkiye’nin her bölgesine profesyonel ve kalite hizmet sunarak firmalarımızın sürdürülebilirlik amaçlarına yardımcı olmaktayız. Sorunlar oluşmadan sizlere danışmanlık vererek problemler ile karşılaşmamanızı sağlıyoruz.

Çevre Danışmanlık Yeterlik belgesi ile yetkili firma olarak en kapsamlı süreç analizlerinizi yaparak alınması gereken tüm önlemlerin alınmasını, yapılması gereken tüm çalışmaların yapılmasını sağlıyoruz. 

Open chat
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz.